За 10 000 гривень хабаря сільський голова Глибоцької сільради в Борщівському районі відсидить 5 років у в’язниці

Поділитися

Прокуратурою Тернопільської області забезпечено процесуальне керівництво та підтримання публічного обвинувачення за ч. 3 ст. 368 КК України щодо сільського голови однієї із сільських рад Борщівського району, яка отримала 10 000 грн неправомірної вигоди.
Прокурор довів у суді що обвинувачена, перебуваючи на посаді сільського голови, вимагала та у вересні 2017 року одержала від підприємця 10 000 грн за прийняття позитивного рішення сесією сільської ради, а також за виготовлення та видачу самого рішення. У документі йшлося про надання дозволу на встановлення кіоску для продажу їжі швидкого приготування. Неправомірну вигоду в сумі 10 000 грн було зачислено на вказаний обвинуваченою рахунок у ПАТ КБ «Приватбанк», відкритий на її ім’я.
Вироком Борщівського районного суду особу визнано винною у вчиненні інкримінованого злочину та призначено їй покарання у виді 5 років позбавлення волі з 1 роком позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням функції органів місцевого самоврядування, з конфіскацією майна, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Проте, наші джерела у правоохоронній системі стверджують, що апеляційний суд зробить вирок умовним і сільський голова вийде на волю. Люди в пагонах сумно жартують, що нині кожен заробляє як може. У тім числі й люди у мантіях…

На нашу думку – це ганебна практика випускати корупціонерів під умовні терміни, як це повелося не лише на Тернопільщині, але й в Україні загалом.

Підписуйтесь на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ

Долучайтесь до нашої групи у Вайбері

Ми в Instagram

Наша сторінка в facebook

Ми у whatsapp

Внаслідок ДТП загинув 47-річний житель Чортківського району

Що подарувати дівчині, якщо ви нещодавно познайомилися?