Регіонал Чайківський фінансує надалівську партію “Порядок. Відповідальність. Справедливість”?

Поділитися

Про штучне партійне утворення “Порядок. Відповідальність. Справедливість” заговорили тернополяни із здивуванням, коли побачили сотні бордів та сіті-лайтів із якимись божевільними, що заявили про підтримку Сергія Надала. Порядні люди у Тернополі руку меру не подають. А тут такий анекдот… Не смішний він через те, що на попередніх виборах було аналогічне партійне одоробло “Солідарність правих сил”. Були там і відомі будівельники, і так звані волонтери. Але ні гроші, ні агітація мера не допомогли політичним пристосуванцям пробитися до Тернопільської міської ради у 2015 році. Так буде й з нинішніми “політичними смичками”.

Ми б і не згадували про цей політичний проект, якби не вчорашнє відео у соцмережах: спонсор цієї політичної потвори – Іван Чайківський зрозумів, що розпилившись на кілька проектів, він не проводить у Тернопільську міську раду головний свій проект -“За майбутнє Коломойського”. Щоб цьому якось зарадити, колишній керівник партії регіонів прибіг в кабінет мера Тернополя і зняв відео, яке нібито має допомогти запроданцям-волонтерам та політичним перекотиполям потрапити в міську раду. Така маніпуляція діяла у двотисячних, коли навіть кінь міг стати депутатом чи мером, якщо його сфотографувати з Ющенко чи Тимошенко. Але часи минули і люди трішки порозумнішали.

Ефект від відео Надала з Чайківським – вибух бомби в патріотичному середовищі. Як свободівець-мер може подавати руку члену Партії Регіонів? За що загинули свободівці з Небесної Сотні і на фронті?

Відповідь очевидна: “За майбутнє” не висунуло свого кандидата в мери Тернополя, підігруючи Надалу. Регіонали фінансують штучний партійний проект Надала “Порядок. Відповідальність. Справедливість”. Мер підігрує фанатам майбутнього коломойського. У міській раді утворюють чергову камасутру.

Схоже, плани провалились…

Підписуйтесь на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ

Долучайтесь до нашої групи у Вайбері

Ми в Instagram

Наша сторінка в facebook

Ми у whatsapp

Юлія Мамчак: жінка, яка рятує Тернопіль від смердючих надалівських торф’яних котелень

Критерій правильного вибору – сутність обранця як людини