Тернопільський рибоохоронний патруль знищив більше 19 кілометрів сіток

Поділитися

2 жовтня 2020 року Тернопільський рибоохоронний патруль знищив 497 одиниць знарядь лову вилучених за актами виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений, серед яких сітки ставні, підйомні, «екрани», жерлиці та вудки складні з котушками. Загальна довжина знищених заборонених сітних знарядь лову склала 19 кілометрів 104 метрів.

Процес знищення нарядь лову здійснювався відповідно до постанови КМУ від 25.08.1998 року № 1340 «Про Порядок обліку, зберігання, оцінки конфіскованого та іншого майна, що переходить у власність держави, і розпорядження ним» із змінами.

Знищувались знаряддя лову, які вилучено інспекторами Тернопільського рибоохоронного патруля за актами виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений, в період з серпня 2017 року по березень 2020 року. Знищення здійснювалось шляхом приведення сіток у непридатність шляхом порубки та подріблення. Непридатні для використання сітні знаряддя направлені до спеціалізованого підприємства з утилізації.

У заході взяли участь представники Управління Державного агентства рибного господарства у Тернопільській області, головного управління ДПС у Тернопільській області та фінансового управління Тернопільської міської ради.

Підписуйтесь на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ

Долучайтесь до нашої групи у Вайбері

Ми в Instagram

Наша сторінка в facebook

Ми у whatsapp

Українці лише в одному банку за добу здали 25-копійчаних монет на 900 тисяч гривень

Песимістичний прогноз щодо епідемії коронавірусу в Україні: 5 тисяч хворих на добу