Від коронавірусу помер український блогер Дмитро Стужук – фітнес-тренер і батько трьох дітей

Поділитися

Український інстаграм-блогер та колишній чоловік блогерки Софії Стужук, Дмитро, помер через ускладення коронавірусу. Сталось це сьогодні, 16 жовтня, після різкого погіршення самопочуття.
Минулого тижня чоловік розповів, що заразився коронавірусом ще у Туреччині, але дізнався про хворобу вже в Україні. Він вирішив проходити лікування вдома. Через низький рівень кисню в крові, йому видали кисневий апарат.
Два дні тому Дмитро написав на своїй сторінці у соціальних мережах, що відчуває, що пік хвороби вже позаду і скоро він піде на поправку.

Вчора, 15 жовтня, його терміново госпіталізували до лікарні. Його одразу забрали до реанімації і він був без свідомості.

Колишня дружина Софія Стужук повідомила, що спочатку він впав у кому, потім пережив клінічну смерть, після чого його серце зупинилося.

Коронавірус – не небезпечне захворювання для тих, хто здоровий, але у Діми пішло ускладнення на серце, у нього проблеми з серцево-судинною системою, – повідомила Софія.

Сьогодні серце блогера-силача супинилося.

Діми більше немає з нами, його серце не витримало, – написала колишня дружина Софія.

Без батька залишились троє дітей

Підписуйтесь на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ

Долучайтесь до нашої групи у Вайбері

Ми в Instagram

Наша сторінка в facebook

Ми у whatsapp

У виборчому штабі мера Тернополя паніка: 90% літніх виборців не прийдуть на дільниці через страх заразитися коронавірусом

До новоутвореного Тернопільського району входить 25 громад