Поліція затримала злодія в законі “Магало”

Поділитися

46-річного злодія в законі, уродженця Грузії на прізвисько “Магало” затримали на Київщині  і планують видворити за межі України.

У липні цього року рішенням суду «вору в законі» було відмовлено у набутті громадянства України. Розуміючи, що законних підстав перебувати на території країни у нього немає і що він може бути примусово видворений, вживав всіх можливих заходів конспірації, аби не потрапити в поле зору поліцейських. 

Треба зазначити, що «вор» вже має за плечима кримінальний досвід. Його та його поплічника було засуджено за скоєння на території столичного регіону озброєного нападу на родину підприємця, під час якого вони силою відібрали 150 тисяч доларів США. 

Попри заходи конспірації, оперативникам Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції вдалося встановити тимчасове місце перебування «вора в законі» та провести операцію із його затримання, аби позбавити його можливості поширювати злочинний вплив у кримінальному середовищі.

У суботу, 31 жовтня, «вора в законі» на прізвисько «Магало» правоохоронці затримали у заміському будинку Київської області. 

Працівники Державної міграційної служби України стосовно 46-річного уродженця Грузії склали адміністративний протокол за ст. 203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Наразі «вора в законі» на прізвисько «Магало» поміщено до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства у Волинській області. Вирішується питання щодо його примусового видворення за межі України, повідомляє департамент стратегічних розслідувань
Національної поліції України 

Підписуйтесь на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ

Долучайтесь до нашої групи у Вайбері

Ми в Instagram

Наша сторінка в facebook

Ми у whatsapp

Сьогодні у Тернопільській області померло 7 осіб від ускладнень коронавірусу та 155 інфікувалось

Відкриті чемпіонати України з шахів приємно вражають призовим фондом