У Єгипті знайшли 59 саркофагів та мумію, яким понад 2500 років

Поділитися

Чергове відкриття у Єгипті. Там виявили понад 100 непошкоджених саркофагів: в одному є мумія. Знахідці виявилось приблизно 2500 років. Вона є найбільшою у цьому році. Запечатані саркофаги знайшли у 3 шахтах некрополя Саккара на глибині 12 м.В одному із них археологи виявили мумію, загорнуту в прикрашену яскравими ієрогліфами похоронну пелену. Саркофаги знайшли через певний час після виявлення 59 інших – добре збережених і запечатаних дерев’яних саркофагів, яким також понад 2500 років.

Запечатані саркофаги знайшли у 3 шахтах на глибині 12 метрів, їх виявили на півдні від Каїра – у великому некрополі Саккара. Про це повідомляє телеканал France 24. 

Окрім того, археологи виявили понад 40 статуй давніх божеств і похоронних масок. Саркофаги розподілять між декількома музеями Єгипту.

Саккара – великий некрополь стародавньої єгипетської столиці Мемфіса, внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Саме там розташовані десятки пірамід, древніх монастирів та місць поховання тварин.

Водночас в найближчі тижні очікують оголошення про ще одне відкриття у величезному некрополі. Зокрема, археологи сподіваються знайти давню майстерню з виготовлення дерев’яних саркофагів для мумій, повідомляє 24 канал
Підписуйтесь на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ

Долучайтесь до нашої групи у Вайбері

Ми в Instagram

Наша сторінка в facebook

Ми у whatsapp

Коронавірус був в Італії ще у вересні 2019-го

“Карантин вихідного дня”: тернопільські поліцейські склали 67 адмінпротоколів