Дорожньо-транспортна пригода з потерпілими трапилася 2 грудня в райцентрі Кременець. Водій ванажівки Вольво збив жінку, 1951 року народження.Про автопригоду правоохоронцям повідомий сам учасник аварії, 61-річний мешканець Хмельниччини. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група. За попередньою інформацією, потерпіла переходила дорогу в межах пішохідного переходу.В результаті удару потерпілу госпіталізували до районної лікарні. При попередньому огляді медики констатували у жінки, закриту черепно-мозкову травму травми грудної клітки та переломи ребер.У водія взято забір крові на вміст алкоголю. Причину ДТП встановить слідство.
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2020/12/129588735_3482154778572926_7237950755185481911_n.jpg)
Підписуйтесь на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ
Долучайтесь до нашої групи у Вайбері
Ми в Instagram
Наша сторінка в facebook
Ми у whatsapp