Netflix випустили серіал про вбивство Бандери і отруєння Ющенка

Поділитися

Netflix випустив 8-серійний документальний серіал про роботу шпигунів і розвідки. У серіалі “Шпигунське ремесло/Spycraft” розповідають про техніку і методи спецслужб на прикладі реальних історій. Так, головними героями однієї з серій стали лідери ОУН Степан Бандера і Лев Ребета, а також колишній український президент Віктор Ющенко.

Серіал можна переглянути на стрімінговій платформі Netflix. Трейлер серіалу опублікували на відеохостингу YouTube, – пише РБК-Україна.

Про українських персоналій, які стали жертвами шкідливого шпигунства, розповідається в другій серії під назвою “Смертельні отрути”. Так, головною темою стає отруєння. В ній розповідається про вбивство лідерів ОУН Степана Бандери та Лева Ребета, а також згадується історія отруєння колишнього президента України Віктора Ющенка.

У цій серії детально розповідають, як агент КДБ Богдан Сташинський отруїв ціанідом публіциста Ребета, а потім лідера Організації українських націоналістів Бандеру.

Поки серіал озвучили тільки англійською, турецькою та польською. Але вже доступні субтитри російською мовою.

Хочете отримувати новини в месенджер? Підписуйтеся на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ чи долучайтесь до нашої групи у Вайбері Ми є також в Instagram , у facebook та  whatsapp

У США клієнти кур’єра, який понад 30 років доставляв їм піцу, подарували йому на чайові нову машину

Італія заборонила дітям користуватися соцмережею TikTok