Українські перукарні будуть обслуговувати клієнтів з аутизмом

Поділитися

Асоціація Child.ua в рамках програми Autism Friendly Space проводить безкоштовний тренінг для працівників салонів краси. Перукарі, які пройшли тренінг, зможуть надавати послуги клієнтам з аутизмом. Наразі в Україні тільки ОДИН салон краси з Києва готовий обслуговувати дітей з аутизмом. Його можна знайти на спеціалізованій інтерактивній карті «Autism Friendly Space».  

Карта об’єднує українські заклади, дружні до аутизму. А також допомагає сім’ям, де є люди з аутизмом, знайти якісні послуги не далеко від дому.

На тренінгу для перукарів буде надано чіткий план взаємодії з клієнтами з РАС (розладами акустичного спектра), а також продемонстровано практики роботи з аутичними дітьми. Після проходження тренінгу перукарні отримають сенсорне обладнання, сертифікат дружньої до аутизму компанії і їхній заклад розмістять на інтерактивній карті AFS.

Навчання відвідають 10 перукарень з різних міст – Києва, Одеси, Харкова, Житомира, Вишгорода, Львова, Кривого Рогу.

Спікери: Тетяна Гармідер, майстриня-перукарка з 18-річним досвідом, мама дитини з аутизмом.                        

Тетяна Скрипник, професорка кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Київського університету ім. Бориса Грінченка.

Подія відбудеться у Києві 3 лютого о 10:00 за адресою Premier Hotel Rus вул.Госпітальна, 4

Партнер: Premier Hotels & Resorts

Зазначимо, за даними центру по контролю і профілактиці захворювань (США) аутизм та аутичні риси зустрічаються у 1 з 54 людей. За оцінками AFS, щонайменше 2% клієнтів втрачають салони краси щомісяця.

«Глобальний звіт про корпоративну соціальну відповідальність (The Nielsen Global Survey of Corporate Social Responsibility and Sustainability) стверджує, що 68% українців обирають соціально-орієнтовані компанії. Обслуговування людей з аутизмом може стати напрямом соціальної відповідальності для компанії і підвищити лояльність до бренду. Ми відкриті до співпраці і запрошуємо бізнеси приєднуватись», — говорить керівник програми AFS Анна Давиденко.

Спікерами на заході виступатимуть: Анна Давиденко, Євгенія Мазуренко (директорка в Zagoriy Foundation), Олександра Литвиненко (менеджерка з розвитку стратегічних партнерств) та Марія Мурадханян (Project Manager в Zagoriy Foundation)

Проєкт реалізується за фінансової підтримки Zagoriy Foundation та інформаційній підтримці PR-агенції Trembita PR Agency.

Долучитись до програми можуть перукарні з усіх регіонів України, звернувшись за номером +38050 418 2825.

Хочете отримувати новини в месенджер? Підписуйтеся на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ чи долучайтесь до нашої групи у Вайбері Ми є також в Instagram , у facebook та  whatsapp

Чому у Козові виграли місцеві вибори замасковані регіонали?

Жителі Тернопільщини можуть отримати компенсацію за електроопалення