Жінка пішла в туалет і ведмідь схопив її за сідниці

Поділитися

В американському штаті Аляска ведмідь сховався в туалеті й вкусив жінку. Шеннон Стівенс приїхала відпочити в лісовій хатині на озері Чилкут разом з братом і його дівчиною. Вбиральня була на вулиці. Коли вона зайшла в туалет і сіла, то відчула, що її щось вкусило.

“Я просто сіла, і хтось відразу ж вкусив мене за сідницю. Я підскочила, закричала і покликала брата”, – розповіла Стівенс агентству Associated Press. Коли брат Ерік почув крики сестри, він схопив ліхтар і вибіг на допомогу Шеннон.

“Я посвітив ліхтарем, відкрив кришку. На рівні туалетного сидіння на мене дивилася ведмежа морда кольору кориці”, – каже він.

Чоловік закрив кришку і разом з сестрою кинувся в хатину. Вони не виходили на вулицю до ранку. Рану обробили за допомогою аптечки.

“За відчуттями це був укол, – каже жінка. – Можливо, навіть не укус. Ведмідь міг вдарити мене кігтем”. Наступного ранку вони помітили біля вогнища і навколо туалету сліди ведмежих лап, які показали місцевим фахівцям.

На думку біолога Карла Коха (Carl Koch), який оглянув сліди на місці події, на жінку напав чорний ведмідь. “[Вона], можливо, єдина людина, з якою трапилось щось подібне. За багато років я бачив багато дивних речей, але щоб у лютому сісти в туалеті й отримати щось подібне – це дуже незвично”.

Тепер Стівенс буде “дивитись, перш ніж сідати”, розповіла вона Anchorage Daily News.

Хочете отримувати новини в месенджер? Підписуйтеся на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ чи долучайтесь до нашої групи у Вайбері Ми є також в Instagram , у facebook та  whatsapp

У Прилуках з пенсіонерки “зняли порчу” майже за мільйон гривень

У Тернополі відбудеться експозиція художніх творів владики Михаїла Сабриги