У неділю, 21 лютого, о 12.00, владика Теодор Мартинюк, єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський, в артгалереї Тернопільської обласної організації Національної спілки художників України за адресою вул. Сагайдачного 13, відкриє виставки художніх робіт блаженної пам’яті владики Михаїла Сабриги. Відвідавши експозицію, що триватиме з 21 лютого до 3 березня, ви зможете відкрити для себе унікальний талант архиєрея, як митця-художника.
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2021/02/unnamed-5-724x1024.jpg)
Хочете отримувати новини в месенджер? Підписуйтеся на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ чи долучайтесь до нашої групи у Вайбері Ми є також в Instagram , у facebook та whatsapp