Шахрайка видурила у подружжя тернополян гроші, залишивши взамін дешеву біжутерію

Поділитися

До співробітників поліції із заявою про шахрайство звернулася 67-річна тернополянка. Потерпіла повідомила – чоловік привів до квартири жінку, яка назвалася їхньою родичкою з Донеччини і вони віддали їй 3400 гривень. З’ясувалося, тернополянина на вулиці перестріла незнайомка. Привіталася і запитала, чи пенсіонер не пам’ятає її. Чоловік гадав, що це родичка з Донеччини, перепитав, чи так, – жінка підтвердила.

Будучи впевненим, що зустрів рідню, тернополянин привів незнайомку до квартири, представив дружині і вже обоє вислуховували слізну історію донеччанки  про те, що вона привезла до нашого міста на продаж рибу, податкова забрала машину з товаром і тепер їй потрібні гроші, аби відкупитися.

Пенсіонери погодилися допомогти – вийняли зі сховку 3400 гривень і передали зловмисниці. Та взамін залишила сережку із жовтого металу, сказавши, що це золото. Після того, як жінка пішла з квартири, подружжя зрозуміло – їх обдурили. Поліцейські звертаються до тернополян. Уважно придивіться до відео, якщо ви раніше бачили цю особу, або знаєте її, зверніться до правоохоронців за номерами: 067 351 38 37, (0352)27-11-70, 27-11-71. 

Хочете отримувати новини в месенджер? Підписуйтеся на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ чи долучайтесь до нашої групи у Вайбері Ми є також в Instagram , у facebook та  whatsapp

Переможець телешоу “Голос країни діти” Роман Сасанчин, потрапив у лікарню з Covid-19

Відкрито набір на курс із журналістики даних Data Driven Journalism