Сів за кермо в стані наркотичного сп’яніння – отримав два протоколи за дві години

Поділитися

Вчора, близько 2-ї години ночі, патрулюючи вулицею Львівською, поліцейські помітили автомобіль ВАЗ 21099, який порушував правила дорожнього руху.Інспектори зупинили автівку та під час спілкування з водієм, виявили в останнього ознаки наркотичного сп’яніння.

Патрульні запропонували йому пройти огляд на стан сп’яніння в найближчому медичному закладі, на що останній відмовився в присутності двох свідків. Поліцейські склали на водія відповідні адміністративні матеріали та усунули чоловіка від керування автомобілем. Не минуло й години, як вже на вулиці Тернопільській, інспектори помітили той самий автомобіль ВАЗ 21099, а за кермом перебував той самий водій. Поліцейські зупинили транспортний засіб та, знову, склали на водія протокол за ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані наркотичного сп’яніння) КУпАП. Подальшу долю водія вирішуватиме суд.

Хочете отримувати новини в месенджер? Підписуйтеся на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ чи долучайтесь до нашої групи у Вайбері Ми є також в Instagram , у facebook та  whatsapp

Працівники служби безпеки не телефонують до клієнтів банку задля отримання даних

Знайомство онлайн завершилось розбитим автомобілем