У Тернополі викрито будівельну фірму, яка продавала квартири нелегально

Поділитися

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Тернопільській області під процесуальним керівництвом Тернопільської обласної прокуратури викрито протиправну діяльність посадових осіб однієї будівельної фірми та фізичної особи-підприємця, які займаючись будівництвом та реалізацією квартир і нежитлових приміщень, ухилились від сплати податків у особливо великих розмірах.

З метою приховування реальних доходів, отриманих від реалізації нерухомості, у податковій та фінансовій звітності вказувалась лише частина отриманих від продажу коштів, яка перераховувалась покупцями на розрахункові рахунки забудовників. Решта оплати здійснювалась за готівкові кошти, в тому числі в іноземній валюті, без відображення в бухгалтерському обліку та податковій звітності.

За результатами обшуків, проведених на підставі ухвал суду, вилучено речі, документи, чорнові записи, які мають значення речових доказів, а також готівкові кошти в іноземній та національній валюті, загальна сума яких становить 2,3 млн гривень (в еквіваленті національної валюти згідно курсу Національного банку України).

Триває досудове розслідування.

Хочете отримувати новини в месенджер? Підписуйтеся на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ чи долучайтесь до нашої групи у Вайбері Ми є також в Instagram , у facebook та  whatsapp

ACREC розпочав набір в “Академію Антикорупційного Активіста”

Тернопільські депутати “вділили” гектар землі 5 особам на березі Івачівського водосховища