Турнір з вільної боротьби пам’яті бійця батальйону “Збруч” Павла Римара відбувся у Тернополі

Поділитися

Третій традиційний турнір з вільної боротьби пам’яті бійця батальйону Збруч Павла Римара відбувся у Тернополі. Замагання проходили у борцівському залі ЗОШ№17 ім.Володимира Вихруща серед юнаків 2011 року народження і молодші.

У турнірі взяли участь борці з Борщева, Скали-Подільської та Тернополя. Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали Рустам Сисоїв, Віталій Горошко, Юрій Федусь та Антон Миколів з Тернопільської КДЮСШ №1, Тимовій Тюгаєв, Олександр Саранчук, Ростислав Вовчук та Олександр Човник із Скали-Подільської, Архип Вовк та  Максим Шумило зі Спортивного клубу ім.Б.Сцібайла «ГалТер’S».

Срібними призерами стали Дмитро Шумило, Анатолій Штимер, Захар Федчишин та Дем’ян Баран (СК ім.Б.Сцібайла «ГалТер’S»),     Валентин Стецишин, Віктор Бурба та Віталій Мисів з Борщева,  Олександр Мартинюк зі Скали-Подільської, Мартин Медих та Єва Дем’ян (КДЮСШ №1). Бронзові нагороди отримали Захар Друбиняк, Максим Гречаний, Лука Якубовський, Владислав Терещук та Олександр Середа (СК ім.Б.Сцібайла «ГалТер’S», Станіслав Войцехівський, Станіслав Грис, Владислав Кривий, Святослав Кривий з Борщева, Нестор Іванов зі Скали-Подільської та Арсен Пиріг (КДЮСШ №1). Кращим борцем турніру був названий Архип Вовк з Тернополя, приз за кращу техніку отримав Ростислав Вовчук, а єдина дівчинка на турнірі Єва Дем’ян отримала приз «За волю до перемоги».

Турнір пам’яті Павла Римара  організували Асоціація захисту прав і свобод молоді «Дружба», СК ім.Б.Сцібайла «ГалТер’S» спільно з Управлінням розвитку спорту і фізичної культури Тернопільської міської ради за посильної підтримки, призами для учасників та комапанії Фрут-арт в особі Ольги Навроцької, які не вперше долучаються до проведення таких спортивних заходів.

А постійний партнер Благодійний фонд «Наше майбутнє» та Мистецько-краєзнавча кнайпа «Скала над Збручем» в особі Галини Осадчук допомогли забезпечити спортивний захід харчуванням, солодким столом та гарячими напоями для дітей.

Щиро вдячні спонсорам, батькам та усім хто долучився до організації турніру пам’яті бійця батальйону «Збруч» Павла Римара, який трагічно загинув у 2014 році.

Хочете отримувати новини в месенджер? Підписуйтеся на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ чи долучайтесь до нашої групи у Вайбері Ми є також в Instagram , у facebook та  whatsapp

92% молодих підприємців вважають, що сьогодні найкращий час для бізнесу

Как правильно выбрать кальян для дома