У Збаражі, на території сільськогосподарського підприємства, виявлено неоформленого сторожа

Поділитися

Інспектором праці управління Держпраці проведено захід державного контролю в одному із підприємств, яке займається вирощуванням сільськогосподарських культур на території міста Збаража.

Під час інспекційного відвідування було виявлено та задокументовано з використанням засобів відеофіксації сторожа, який охороняв адміністративну будівлю сільгосппідприємства. Чоловік відмовився надати інспектору праці будь-які пояснення з приводу оформлення трудових відносин та сховався у підсобному приміщенні.

Керівник підприємства у своїх письмових поясненнях повідомив, що згаданий чоловік за попередньою з ним домовленістю охороняє територію підприємства на безоплатній основі.     

За допуск найманого працівника до роботи без укладення з ним трудового договору та без повідомлення до відповідного територіального органу Державної податкової служби, до підприємства, яке перебуває на загальній системі оподаткування, передбачено застосування фінансових санкцій.   

Нагадаємо, відповідно до вимог статті 265 Кодексу законів про працю України, юридичні та фізичні особи-підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу в разі фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору, у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, стосовно якого скоєно порушення.

Хочете отримувати новини в месенджер? Підписуйтеся на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ чи долучайтесь до нашої групи у Вайбері Ми є також в Instagram , у facebook та  whatsapp

Поліція затримала хулігана, який порізав у Тернополі чоловіка

У Тернополі затримали 44-річного скутериста-наркомана