12 сучасних проблем у стосунках

Поділитися

Знайти свою людину справді нелегко, а ще й для сучасної людини, яка окрім старих проблем стикається з новими, сучасними викликами. Життя в епоху Інтернету і соціальних мереж не таке класне, як нам здавалося: воно ускладнюється надмірною орієнтацією на себе, навіть у стосунках.

Ось 12 проблем, об які спотикається практично кожна пара сьогодні.

1. Занадто багато часу проводять разом

Спільно проводити час не означає зробити людину центром свого всесвіту і забути про своє життя. Часті переписки в Інтернеті чи страх залишитися покинутим створюють додаткове напруження між людьми.

Якщо нас зненацька починає дратувати кохана людина або вам стає з нею нудно — час дати одне одному трохи більше вільного простору.

2. Непорозуміння у переписці

Базові речі незмінні: найважливішу інформацію ми сприймаємо через невербальну комунікацію — інтонацію і мову тіла. Світ сьогодні дає змогу проводити в мережі велику кількість часу, намагаючись витлумачити бажання іншої людини, висловлені одним словом чи смайликом.

Не варто говорити про наслідки, але через переписку не можна зрозуміти всього — врятує телефонна розмова або спілкування віч-на-віч.

3. Занепокоєння, що ти “проґавиш” свою долю

Дейтинг-аґенції чи сайти пошуку знайомств посилюють занепокоєння, що ти можеш не зустріти своє справжнє кохання. Так, навіть збільшуються сумніви щодо дійсного партнера (а чи справді ту людину ми обрали) і хочеться почати шукати “ще”. Психологи радять перенаправити свої старання в інше русло: намагатися стати тією людиною, яку ви б хотіли мати.

4. Страх приймати рішення

Хто не хотів накивати п’ятами перед відповідальною розмовою? Ми не хочемо робити вибір і брати на себе відповідальність, але перестаємо давати відповіді.

Але сьогодні проблеми справді б’ють по молодих закоханих, вони не хочуть розмовляти, і так стосунки завершуються.

5. Втручання родичів

Невміння приймати рішення самостійно змушує молодь шукати поради в родичів, і то так часто, що старше покоління стає невіддільною і впливовою частиною життя молодшого.

Важливо пам’ятати, що батьки ніколи не знатимуть наших обранців краще за нас. Отож, відкладіть телефон і приймайте дорослі рішення.

6. Занадто публічне життя у соцмережах

Користувачі соцмереж часто перебільшують своє реальне життя і прикрашають його. Як-не-як, а воно впливає і на нас — наше вже здається нам не справжнім, і ми теж завантажуємо в мережу свої найприватніші світлини.

Якщо ви заздрите стосункам інших людей, подумайте, що ваші — дійсно унікальні. А що там ховається за любовними історіями інших не знає ніхто.

7. Звичка вдавати не те, що є насправді

Ми боїмося, що нам завдадуть болю в стосунках. Тож не висловлюємо своїх справжніх відчуттів, носимо маски, закриваємось, і наші кохані не розуміють, що ми переживаємо та хвилюємось за них.

Так партнери лиш віддаляються від нас — тож радимо все називати своїми іменами.

8. Не вистачає хоробрості вирішити конфлікт

Ми так багато інформації передаємо через повідомлення, а замовчуємо насправді важливі речі. Ми часто віддаляємося від партнера, бо не хочемо починати серйозну розмову — остання може призвести навіть до закінчення стосунків.

9. Соцмережі породжують ревнивість

Сьогодні зраджувати стало легше: якщо ваш коханий “вподобав” знимку іншої людини — вас це може образити. Так в парі процвітає ревнивість і страх бути зрадженим.

Радимо припинити відстежувати соціальну активність своїх коханих, і все буде добре.

10. Розмови про колишніх партнерів

Не кожному приємно постійно вислуховувати про колишніх партнерів своїх коханих, бо так ризикуємо наслідувати образ попередніх стосунків. Припиніть порівнювати і згадувати минуле, живіть новим життям з новим коханням.

11. Викривлене зображення любові

Соціальні мережі спотворюють і перебільшують зображення любові: на нас тиснуть, нав’язують стандарти краси. Люди хочуть почати стосунки тоді, коли дійдуть нарешті до бажаного ідеалу.

12. Постійне прагнення яскравих відчуттів

Фільми і поп-культура вселили нам думку, що кохання — це постійна ейфорія та вічне задоволення. Так, початку стосунків притаманні такі відчуття, але далі на їх місце приходить спокій. А сучасні пари, навпаки, розчаровуються у стосунках, коли проминає те перше захоплення.

Хочете отримувати новини в месенджер? Підписуйтеся на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ чи долучайтесь до нашої групи у Вайбері Ми є також в Instagram , у facebook та  whatsapp

Як живе сьогодні український солдат

Поліцейські розшукують шахрайок, котрі видурили у пенсіонерки понад 300 тисяч гривень