У липні в Києві відзначать Дні народження дванадцяти Героїв Небесної Сотні

Поділитися

Дні народження Героїв Небесної Сотні у липні

пам’ятні заходи від Музею Майдану

“День народження Героя” – комеморативна практика, започаткована у січні 2021 року Національним музеєм Революції Гідності. Її головний посил – вшанувати персонально факт приходу у світ кожного із Небесної Сотні і традиційно подарувати як за життя квітку у цей день. Цим – висловити Небесній Сотні почуття вдячності за їхній громадянський вибір, за героїчний подвиг і самозреченість. А також надати можливість широким колам відвідувачів меморіального простору на алеї Героїв Небесної Сотні у Києві дізнатися більше про загиблих під час Революції Гідності.

У день народження Героя Небесної Сотні щоразу о 12:00 перед Дзвоном Гідності, що біля каплиці архістратига Михаїла й українських Новомучеників, з’являються портрет героя та жива квітка, лунає пам’ятний дзвін. 

Портрети та квіти встановлюють співробітники Національного музею Революції Гідності.

Вшанування Героїв у їхні дні народження відбувається системно щомісяця впродовж року за участі їхніх рідних, друзів, учасників Революції Гідності, волонтерів і громадськості.

Адреса: Дзвін Гідності біля храму архистратига Михаїла та українських новомучеників, алея Героїв Небесної Сотні, 6, м. Київ (поблизу верхнього виходу зі станції метро “Хрещатик”)

Щодо проведення церемоніалу й участі в ньому рідних і друзів Героїв, дізнавайтеся: +38 067 50 82 639

Хочете отримувати новини в месенджер? Підписуйтеся на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ чи долучайтесь до нашої групи у Вайбері Ми є також в Instagram , у facebook та  whatsapp

Визначено лауреатів премії імені Івана Франка 2021 року

Підготовлено практичний інструментарій з управління земельними ресурсами для громад