У Тернопільському районі мікроавтобус з молодими людьми зіштовхнувся з іномаркою
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2021/08/FB_IMG_1628498461137.jpg)
Дорожньо-транспортна пригода сталася у понеділок, 9 серпня, близько 10 години ранку на виїзді з села Дарахів у напрямку села Хмелівка Микулинецької селищної громади Тернопільського району.
За попередніми даними, водій автомобіля марки «Skoda Octavia» не впорався з керуванням на повороті та виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся з мікроавтобусом «Mercedes-Benz». У результаті ДТП тілесні ушкодження отримав водій іномарки. Рятувальники розрізали автівку, щоб дістати звідти чоловіка. Його доправили до лікарні.
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2021/08/FB_IMG_1628498466714.jpg)
У мікроавтобусі перебувала компанія молодих людей, віком 16 – 20 років, котрі прямували на відпочинок в Карпати. Попередньо відомо, що за медичною допомогою звернулося шестеро пасажирів мікроавтобуса та водій.
На місці події працюють поліцейські та встановлюють обставини аварії.