Борці Борщівської дитячо-юнацької спортивної школи Артем Тісногуз із села Кривче та Богдан Коритко зі Скала-Подільської стали призерами І-го міжнародного турніру з вільної боротьби в угорському Сарваші

Поділитися

Учні Борщівської дитячо-юнацької спортивної школи Борщівської міської ради Артем Тісногуз  (Кривче) та Богдан Коритко  (Скала-Подільська) стали призерами І-го Міжнародного турніру з вільної боротьби в угорському Сарваші, неподалік Будапешта, де брали участь команди із восьми країн світу США, Франції, Німеччини, Естонії, Румунії, Польщі, Угорщини та України.

Артем Тісногуз, перемігши всіх суперників технічно, став чемпіоном турніру у ваговій категорії до 52кг, а Богдан  Коритко, поступившись німецькому та американському борцям, здобув бронзову нагороду у ваговій категорії до 56кг. Наші хлопці, вихованці Руслана Антонюка на цих змаганнях представляли Спортивний клуб  ім.Богдана Сцібайла “ГалТер’S” (Галичина-Тернопіль-Sport) , який угорські колеги люб’язно запрошують на свої спортивні заходи уже багато років поспіль. Протягом наступного тижня наші борці залишатимуться у Сарваші, інтенсивно тренуючись з представниками вісьми країн світу, у тому числі і з США на V-му літньому міжнародному спортивно-тренувальному таборі з вільної боротьби. 

Через скандальне будівництво на масиві “Канада” можлива надзвичайна ситуація у Тернополі

У Дарахові водій автомобіля марки «Skoda Octavia» не впорався з керуванням на повороті та виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся з мікроавтобусом «Mercedes-Benz»