5 причин купити дитині смарт-годинник

Поділитися

Розумний годинник — гаджет, необхідний і дорослому, і дитині. Особливо, якщо вона навчається в початковій школі, самостійно відвідує додаткові заняття або просто гуляє у дворі. Технологічний аксесуар дозволить завжди бути на зв’язку з батьками та в полі їхнього зору. 

Переваги дитячих смарт-годинників

Використовувати смарт-гаджет дитина може з 5—6 років. У цьому віці ще зарано купувати смартфон, але наручний годинник буде цілком доречним. Якщо функції Apple Watch, які можна вибрати для себе на https://eldorado.ua/smart—chasi/c1197093/producer=apple/, розраховані на дорослого користувача, то дитячі моделі мають свої особливості. Придбати їх варто з кількох причин:

  • можна телефонувати дитині;
  • вона може телефонувати батькам;
  • GPS-трекер;
  • камера;
  • сигнал зняття гаджета. 

Головна перевага годинника — можливість здійснювати та приймати дзвінки. Дитина зможе зателефонувати батькам, які самостійно внесуть номер телефону в пам’ять пристрою. Дорослі формують список контактів за допомогою своїх смартфонів, тому небажані номери можна легко видалити. 

Крім того, гаджет має GPS-трекер, що дозволяє відстежити місцезнаходження дитини. У деяких моделях є режим, який дає змогу дистанційно увімкнути камеру на годиннику та побачити, де знаходиться маленький користувач. Також можна отримувати знімки з камери, щоб знати, де і з ким зараз дитина. 

Якщо аксесуар знімають з руки, батьки отримують повідомлення. У такому разі можна зателефонувати, увімкнути камеру та дізнатися, що сталося. Розумний годинник — легкий та простий у користуванні пристрій, який важко загубити та зіпсувати. Разом з тим він дає зручні можливості для зв’язку й контролю. 

Як вибрати годинник для дитини?

Почати необхідно з визначення головних функцій та зручності аксесуара. Для маленьких користувачів краще вибирати гаджет із невеликим екраном, легкий, із додатковим захистом корпусу від вологи. Для старших дітей можна придбати більшу за розміром і вагою модель, яка має додаткові можливості та стильний вигляд.

Вартість аксесуара залежить від виробника, кількості функцій та якості техніки.

З понеділка арктична маса захопить майже всю територію України

У Чорткові під колеса авто потрапив пенсіонер