Краща вчитель фізкультури України з Козови отримала 30 тисяч гривень за перемогу у конкурсі та поїздку до Олімпійського містечка в Німеччині

Поділитися

На церемонії Global Teacher Prize Ukraine, 2 жовтня 2021 року, обрали переможця в номінації “Найкращий вчитель фізкультури JuniorZ”. Нагороду вручили лідер спортивного руху JuniorZ Олександр Педан та засновниця Фонду соціальної справедливості Надія Ратке.

Перше місце посіла Оксана Юрків — вчителька з Козівського закладу загальної середньої освіти ІІ-ІІІ ст. “Українська гімназія ім. В. Герети” на Тернопільщині. Переможниця поділилася своїми емоціями після премії: “У мене лише якнайкращі враження, море позитивних емоцій, нереальні відчуття щастя та радості. Безмежно вдячна усім, хто причетний до організації такого потужного дійства”. За свою працю переможниця отримала грошову винагороду — 30 000 грн від JuniorZ та освітню поїздку до Олімпійського містечка в Німеччині від Фонду соціальної справедливості. 

Фіналісти премії також розповіли про свої враження від новини, що увійшли в топ-10 найкращих вчителів фізкультури.

Дмитро Лазебний, вчитель Київської спеціалізованої школи №216 зазначив, що був здивований побачити себе в топ-10, тому що минулого року зупинився на топ-50. Проте чоловік вирішив податися ще раз і дійшов до фіналу: “Багато разів витирав сльози з очей — настільки відчувалася атмосфера вдячності вчителям, що неможливо було не розчулитися! Отримав запал і мотивацію рухатися далі”. Також Дмитро привітав з перемогою Оксану Юрків: “Дуже радію, що Оксана перемогла, і впевнений: це їй дасть ще більше натхнення створювати круті штуки для своїх вихованців”.

Розповіла про свої емоції й учителька фізкультури Надлиманського ЗЗСО в Одеській області Анастасія Давлєтова: “Це неймовірна подія в житті кожного педагога. Ти  розумієш, що твоя справа важлива! Дякую організаторам за популяризацію професії вчителя та підняття престижності вчителів фізичної культури”.

Фіналістка з КЗ “Вербуватівський ЗЗСО І-ІІ ступенів” Юр’ївської селищної ради в Дніпропетровській області Яна Дерюга поділилася, що певний період не мала натхнення в роботі, проте участь та перемоги в проєктах для вчителів фізкультури допомогли їй рухатися далі. “Коли потрапила в топ-50, емоції зашкалювали. А коли побачила своє прізвище в топ-10, узагалі не мала слів… Дійшовши до цього моменту, я б хотіла подякувати багатьом людям, які просто були в моєму житті, які зробили певний внесок у мій розвиток, та моїм вихованцям. Цього ми досягли всі разом”.

Вчителька фізкультури з Миколаївської ЗОШ №26 Юлія Саламанюк розповіла, що, потрапивши у фінал, “відчула гордість та натхнення”. Також вчителька поділилася своїми планами на подальшу роботу: “Я вмотивована підкорювати грандіозні вершини, дарувати дітям усмішку, організовувати уроки з цікавинками. Разом ми — сильні, організовані та щасливі! Мої учні — це натхнення!”

Ігор Охрімчук, вчитель фізкультури Коростенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 на Житомирщині розповів, що не планує зупинятися на досягнутому: “Global Teacher Prize Ukraine стала моментом визнання усіх моїх років роботи та ще раз підтвердила: немає нічого неможливого, якщо ти щиро любиш свою професію та прагнеш стати в ній найкращим. Можливо, через якийсь час я знову вирішу подати свою анкету й таки стану найкращим вчителем фізкультури України, але це вже буде зовсім інша історія”.

Найкращих вчителів фізкультури за версією спортивного руху JuniorZ, Фонду соціальної справедливості та Global Teacher Prize обирають уже другий рік поспіль.

Казино Паріматч — все для вашого виграшу!

Чому не варто довіряти офіційній статистиці COVID-19