Поділитися

5 листопада о 12:30 в Інформаційно-виставковому центрі Музею Майдану (Будинок профспілок – майдан Незалежності, 18/2) відбудеться церемонія нагородження переможців третього Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт на тему Революції Гідності імені Сергія Кемського. Конкурс відбувається в межах проєкту Відзнаки Героїв.

Цьогоріч до конкурсу долучилася рекордна кількість охочих. Організатори отримали 71 заявку з 16 регіонів України та 32 навчальних закладів. Особливістю цьогорічного конкурсу стала активна участь студентів із військових закладів вищої освіти.

Серед тем, які досліджували студенти: правовий, міжнародний, культурологічний, релігійний аспекти Революції Гідності, Євромайдан у контексті попередніх українських революцій та інших протестних рухів у світі, біографії Героїв Небесної Сотні, дослідження впливу інформаційних технологій.

“Мені було дуже цікаво познайомитись з інтерпретаціями дослідників у контексті проблематики, обраної для досліджень. Ті роботи, що я читав, інколи захоплювали й відкривали новий погляд на Революцію Гідності, а також нагадували про мій власний досвід. Порадувала якість наукових робіт і цінності, які проступали у висновках молодих дослідників. Важливо продовжувати цю роботу й актуалізувати вплив Майдану на наше сьогодення”, – розповідає член журі, співзасновник, координатор проєктів ГО “Відкритий Університет Майдану” (ВУМ) Остап Стасів.

До трійки найкращих увійшли роботи студентів з Національного університету “Острозька академія”, Національного університету “Львівська політехніка”, Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”.

Церемонія нагородження переможців відбудеться за участі батьків, рідних та друзів Героя Небесної Сотні Сергія Кемського, представників журі, переможців конкурсу минулих років, меценатів та організаторів конкурсу.

У зв’язку із посиленням карантинних обмежень для участі у заході представникам ЗМІ потрібно мати при собі сертифікат щодо вакцинації від COVID-19 або негативний ПЛР-тест, зроблений не більш ніж за 72 години до відвідування заходу, маску, яка закриває ніс та рот, та дотримуватись соціальної дистанції.

Захід транслюватиметься онлайн на сторінці Інформаційно-виставкового центру Музею Майдану.

У Тернопільській області вивчали якість організації дистанційного навчання

Решили зарегистрироваться в букмекерской конторе? Сделайте это с выгодой