Музей Майдану відкриває новий галерейний простір

Поділитися

19 листопада 2021року Музей Майдану відкриває новий арт-простір “Галерея протестного мистецтва”.


Тоді ж презентують виставку «Мистецький Барбакан. Ретроспекція».
До восьмої річниці Революції Гідності Музей Майдану відкриває новий арт-простір “Галерея протестного мистецтва” за адресою вул. Липська, 16, м. Київ. Разом із презентацією першої виставки “Мистецький Барбакан. Ретроспекція” її відкриття заплановане на 19 листопада 2021 року о 18:00. Окремий престур для представників ЗМІ відбудеться того ж дня о 12:00.

Галерея протестного мистецтва презентуватиме виставки, що осмислюють і зображають теми протестів, Майдану та боротьби за незалежність і демократичні цінності як в Україні, так і у світі.

“У нашій галереї поруч поняттям “свобода” обов’язково стоїть поруч і поняття “гідність”. Свобода творчості та експериментів із сенсами може бути обмежена лише там, де вона заходить на територію права людини на повагу до її гідності. Тож очікуємо на відкритість до експериментів, мистецькі проєкти, що викликають дискусію”, – говорить Ольга Сало, кураторка Галереї, заступниця генерального директора із розвитку та культурно-просвітницької роботи Національного музею Революції Гідності.

Галерея представлятиме виставкові проєкти у камерному форматі. Простір поділений на зали та має площу близько 77 кв. м.

“Технічне облаштування нашого простору дозволяє нам забезпечити його багатофункційність. За задумом, Галерея, буде майданчиком не лише для мистецьких виставок, інсталяцій, фотовиставок, місцем для мистецьких експериментів, а й освітнім і партисипативним простором з можливістю проведення невеликих лекцій, обговорень, презентацій, відеопоказів, майстер-класів та інших заходів”, – зауважує Ольга Савенок, координаторка Галереї, завідувачка просвітницько-організаційного відділу Національного музею Революції Гідності.

ВАЖЛИВО! Під час відвідування галереї просимо наших гостей дотримуватися чинних карантинних вимог, а саме мати при собі сертифікат щодо вакцинації від COVID-19 або негативний ПЛР-тест, зроблений не більш ніж за 72 години до візиту, вдягати маску, яка закриває ніс та рот, дотримуватись соціальної дистанції.

Совок продовжується: сьогодні прем’єр-міністр України Шмигаль відвідає Тернопільську область з так званою робочою поїздкою

Розпочався IV Всеукраїнський конкурс на здобуття Відзнаки імені Героя Небесної Сотні Сергія Кемського