Дівчата зібрали для української армію 5 мільйонів гривень, розсилаючи свої еротичні фото

Поділитися

Війна Росії проти України вимагала загальної мобілізації. Хтось бореться з окупантами на фронті, хтось допомагає постачанню армії, волонтери розвозять гуманітарну допомогу, а ті, хто зумів зберегти роботу, підтримують економіку країни.

Проте дві дівчини — Настя з Білорусі та Настя з України (прізвища та міста не називаємо на прохання героїнь матеріалу) підійшли до питання з незвичайного боку. Щоб мотивувати людей жертвувати гроші українській армії, вони організували рух Теронліфанс — відсилання до ТРО та майданчика Onlyfans.

Журналісти сайту НВ поговорили з Настею і докладніше дізналися про успішність його роботи, найбільшу пожертву і «штат» дівчат, які готові мотивувати людей допомагати армії.

З чого все почалося?

Коли почалося повномасштабне вторгнення російських військ, Настя була у Загребі, куди вона за тиждень до цього поїхала у відпустку. У Києві, де вона жила, у неї залишилося практично все – квартира, тварини, робота, друзі, а тому одразу вирішила допомагати всіма своїми силами з-за кордону.

У дівчини був відносно популярний обліковий запис у Twitter завдяки захопленню відеоіграми. Тому вона почала активно публікувати інформацію — кому потрібна допомога, як можна виїхати за кордон, як і куди жертвувати гроші і таке інше.

На третій день війни Насті написали із проханням знайти машину з Харкова. Її пости про допомогу зібрали багато лайків і ретвітів, але не було найважливішого результату. Тоді Настя дописала під оригінальним твітом, що надішле нюдси тому, хто знайде машину. Це допомогло – машина знайшлася досить швидко.

Наступного ранку Настя отримала десятки повідомлень, з пропозицією надіслати їй грошей, щоб теж отримати фотографії. Дівчина запропонувала відправляти гроші ЗСУ, а не їй, оскільки не мала фінансових проблем. Ці твіти швидко стали популярними – і вже надвечір її подруга намалювала арт і логотип проєкту Теронліфанс.

«Спочатку ідея здавалася досить абсурдною. Але коли ми в перші дні зібрали близько 200 тисяч гривень, то стало зрозуміло – це працює. Ідея лежала на поверхні, тому що в твіттері багато дівчат люблять постити нюдси по четвергах. Ми лише направили це в потрібне русло. І до нас почали приходити ці дівчата з проханням приєднатися», – каже Настя.

Як працює Теронліфанс?

Схема досить проста. Насамперед треба відправити пожертву для української армії. Для цього підійде будь-який донат – від спецрахунку ЗСУ у Нацбанку та великих фондів на кшталт Повернись живим до адресної допомоги місцевим ТРО.

 

Крім загального збору грошей, дівчата можуть займатися адресною допомогою – наприклад, за словами Насті, вони просили людей жертвувати гроші на бронежилети для Вінницької ТРО, а також збирали гроші для допомоги зоопарку в Миколаєві та ТРО у Білій Церкві

Коли гроші відправлені, робите скриншот транзакції та відправляєте одній із дівчат, які є у списку Теронліфанс у Twitter. Там можна знайти всіх учасниць проєкту – зараз їх близько 10, ще 15 приєдналися до руху анонімно, просто віддавши свої знімки. Через невеликий проміжок часу ви отримуєте фото.

Наскільки успішно працює рух?

У середньому люди жертвують близько 5 тисяч гривень, найчастіше надсилають скріншоти із сумами близько 1−1,5 тис. грн.

«Найменший донат – був на 50 грн, найбільший – на $3 тис. Таким донатерам ми надаємо безкоштовні передплати онліфансів моделей, які нам їх і виділили», – розповідає Настя.

Окремо вона зазначає, що дівчата не беруть за свої фотографії жодної копійки та жодних грошей на особисті рахунки не просять. Все, що їм потрібне – це скріншот із благодійною допомогою.

Увечері всі звітують про виконану роботу, після чого відбувається підрахунок зібраної допомоги. Кількість надісланих фотографій Настя підрахувати не змогла — їх уже забагато.

Також у Теронліфанс ведуть список «не особливо чесних людей», які розсилають скріншоти відразу декільком дівчатам.

«Для таких у нас окремий зошит та публічна ганьба після перемоги», — каже Настя.

На момент написання статті дівчата мотивували відправити понад 5,1 млн гривень на допомогу армії.

Вони планують працювати аж до перемоги України – після війни проєкт буде закрито

 

В Україну прийшли тисячі німецьких РПГ “Матадор”

Зрелый подход к делу – казино Кинг