Переключіться на темний режим, який ніжніший для очей.
Переключіться на режим освітлення, який буде більш приємним для очей в денний час.
У Тернополі відбудеться акція на підтримку Маріуполя
1.9k перегляди
Поділитися
У неділю, 17 квітня, у Тернополі відбудеться акція у підтримку розблокування Маріуполя. Акцію на підтримку деблокація українського міста-герої організовує дружина “азовця” та її друзі. Тернополян просять прийти на Театральний майдан і підтримати українців у заблокованому кремлівськими окупантами місті.