Democracy Hubs Ukraine: дебатний онлайн-табір для молоді. Реєстрація відкрита

Поділитися

Сьогодні, як ніколи важливо розвивати демократичні цінності, адже це основа для розвитку будь-якої країни. Зараз всім українцям доводиться відстоювати ці цінності на різних фронтах. Саме тому Klitschko Foundation разом з партнерами The New Democracy Fund та Crossing Borders, реалізують проєкт, де учасники 14-19 років протягом шести днів дебатного кемпу дізнаються: 

  • історію дебатів та правила гри; 
  • як презентувати себе коротко і так, щоб тебе запам’ятали;
  • як переконати слухачів у правильності своїх думок;
  • як будувати аргументи і віднайти контраргументи;
  • про дезінформація і як з нею працювати;
  • про демократичні цінності та що є рупором демократії.

Крім цього, учасники візьмуть участь у навчальних іграх, а потім у турнірі з пам’ятними призами. Після яких фіналісти матимуть можливість потрапити на всеукраїнські дебати. Команда, яка потрапляє у фінал отримує можливість поїхати на фестиваль дебатування у Копенгагені (Данія). Для учасників також пригодиться діджитал курс Democracy Hubs, де зібрана теорія як працює і яка структура демократії. 

Директорка Klitschko Foundation, Ангеліна Осадче каже: “Зараз кожен українець та українка як ніколи розуміє, що саме від них залежить майбутнє нашої держави. А тому, попри всі обставини, потрібно рухатися вперед, розвиватися й творити зміни. Ми у фонді ніколи не очікуємо на кращі часи, а беремо ініціативу в свої руки і продовжуємо працювати, адже навіть під час війни потрібно навчатись. Війна рано чи пізно завершиться, а знання та навички знадобляться, аби відновити втрачене та примножити здобуте” 

Всі деталі про проєкт і реєстрацію можна знайти за посиланням.
Дедлайн подачі 15 серпня. 

Що робити зараз чоловіку в Україні, який ще не в армії?

Обличчя української нації: Олексій Крементар