7 незручних речей, які партнер розповість про себе, якщо справді кохає вас

Поділитися

Не всі пари усвідомлюють це, але одним з кращих способів досягти справжньої близькості у відносинах є спільне переживання складних і непередбачуваних ситуацій. У ці моменти у вас з’являється шанс познайомитися зі справжнім, невідшліфованим «я» своєї другої половини і стати ближчим один до одного.

Якщо ви з партнером навіть у непростих обставинах почуваєтеся добре, то це явна ознака тих любовних стосунків, які триватимуть ще довго. І, навпаки, якщо ви перебуваєте в парі з людиною, яка не бажає приймати складні аспекти вашого союзу, то це означає, що у відносинах є певні проблеми.

Експерт з відносин Лора Річер вважає, що «якщо ви або ваш партнер весь час ходите по струнці, прикидаючись кращою версією себе, ваші відносини, швидше за все, довго не протягнуть». Якщо люди хочуть побудувати по-справжньому гармонійні стосунки, їм необхідно відкритися перед собою, щоб продемонструвати своє справжнє «я». Тобто їм необхідно не боятися відкрито говорити про деякі речі, які стосуються їхнього спільного життя, навіть якщо розмови на ці теми викликають почуття дискомфорту.

У вас не вдасться досягти справжньої близькості з партнером, якщо ви боїтеся ділитися один з одним незручними речами. Всі стосунки починаються на тому рівні, коли партнери демонструють лише свої найкращі сторони. Але є і зовсім інший ступінь близькості, коли людям у стосунках стають доступні вразливі сторони особистості. Відносини набувають особливої ​​глибини, коли люди, знаючи про недоліки один одного, все одно продовжують любити.

Якщо ж партнери навіть у близьких відносинах продовжують поводитися потайки, то значить вони, швидше за все, почуваються в цьому союзі незахищеними. А це означає, що вони не довіряють партнеру.

У вас не вдасться побудувати успішні стосунки до тих пір, поки ви не зустрінете по-справжньому близьку людину і не дозволите собі розмовляти з нею навіть на найнезручніші теми.

1. Про почуття та емоції

Як би не було складно і незручно, ви повинні бути готовими будь-якої миті поспілкуватися про почуття та емоції. Це дозволить досягти необхідного балансу у відносинах. Уміння говорити про почуття, що переживаються, є запорукою успішних і тривалих відносин.

2 Про невпевненість та страхи

Якщо ви знаходитесь у стосунках з людиною, яка не боїться розповідати про свої страхи та комплекси, значить вона насправді довіряє вам.

Також довіряти партнеру повинні і ви самі. Тоді ви знатимете, що він підтримає в найуразливіших ситуаціях, коли ваші позиції здаються дуже слабкими.

3 Про потреби у відносинах

Якщо ви знаходитесь у відносинах з партнером, який відкрито розповідає про свої потреби, це є доказом того, що він вважає вас дуже важливою людиною і хоче, щоб ваш союз виявився успішним.

Він не чекає, що ви, як екстрасенс, зможете прочитати те, чим зайняті його думки. Він завжди намагається переконатися, що ви знаєте, як багато значите для нього.

4. Про фінансове становище

Питання фінансів у багатьох відношеннях стає наріжним. Але залишаючись невирішеним, воно часто стає причиною розлучення. Тому важливо, щоб ви змогли своєчасно вирішити його. Це нормально, що чим ближче ви дізнаєтесь один одного, тим більше розповідаєте про те, як справляєтеся зі своїми фінансами. Замовчування цієї теми однією чи обома сторонами відносин може призвести до великої сварки чи затяжного конфлікту.

5. Про сеkсуальні фантазії

Інтимна близькість дуже важлива у стосунках. Ось чому це чудово, якщо ви зустрічаєтеся з людиною, яка не соромиться розповідати про свої сеkсуальні фантазії. Це говорить про те, що її дуже подобається проводити з вами час, у тому числі в спальні.

6. Про болісний життєвий досвід

Легко розмовляти з кимось про все добре, що трапилося у вашому житті. Але ситуація кардинально змінюється, коли ви хочете розповісти про хворобливий, розчаровуючий досвід.

Ось тому якщо ви знаходитесь у відносинах з партнером, який не боїться розповідати про свої найнеприємніші переживання, це означає, що ви зустріли по-справжньому близьку людину.

7. Про сімейні проблеми

І, нарешті, якщо партнер починає розповідати вам про свої сімейні негаразди, то це є свідченням того, що він ставиться до вас як до частини своєї сім’ї.

Це означає, що він сприймає вас як людину, з якою склалися такі ж довірчі стосунки, як із найближчими родичами.

Джерело

Моторне мастило Mobil Super 3000 5W40

Психологічний спосіб перевірити, що для тебе реально важливо