Психологічний спосіб перевірити, що для тебе реально важливо

Поділитися

Дуже простий і цікавий тест, який розповість тобі про твоє життя більше, ніж мама чи психотерапевт.

Перш ніж рухатися далі, приготуйте чистий аркуш паперу та ручку. Після того як прочитали запитання, негайно записуйте відповідь. Не давайте собі часу на роздуми. Пишіть або малюйте перше, що спадає на думку.

Ось питання:

Якщо ви відповідатимете на них відразу і не роздумуючи, вам вдасться налагодити контакт зі своєю підсвідомістю.

1. Уявіть, що ви йдете з кимось лісом. Хто б це міг бути?

2. Ви йдете лісом і бачите недалеко від себе тварину. Що це за звір?

3. Що відбувається після того, як ви зустрілись із ним очима?

4. Ви продовжуєте йти лісом. Виходьте на галявину, на якій стоїть будинок вашої мрії. Як би ви описали його розмір? Чи оточений будинок вашої мрії парканом?

5. Ви входите до будинку. Ідете до їдальні подивитися на обідній стіл. Опишіть, що ви бачите на ньому та навколо нього.

6. Ви залишаєте будинок через задні двері. І бачите чашку, що лежить прямо на траві. З якого матеріалу вона зроблена? Що ви зробили б, побачивши її?

7. Ви наближаєтеся до кінця двору, серед якого стоїть будинок. Там водоймище. Що це за водоймище? Як ви збираєтеся перетнути воду, щоб рухатися далі?

Це був тест з реляційної психології.

Відповіді на всі запитання, які ви дали, демонструють ваші цінності та ідеали.

Ось як їх аналізувати:

1. Людина, поряд з якою ви йдете, – це найважливіша людина у вашому житті.

2. Розмір уявної тварини – це насправді розмір ваших проблем усередині вашої підсвідомості. Чим більша тварина, тим важче вам жити.

3. Те, як ви реагуєте на несподівану зустріч у лісі – найбільш характерний для вас спосіб вирішення проблем (агресивний, пасивний або тікає).

4. Розмір будинку, який ви побачили, це розмір ваших амбіцій. Якщо він дуже великий, можливо, у вас завищені очікування від життя.

5. Якщо паркану немає, ви відкрита і внутрішньо вільна людина. Якщо він є, значить, ви цінуєте особистий простір і того ж чекаєте від інших. Тобто, ніколи не увійдете в особистий простір інших без дозволу.

6. Якщо в цій кімнаті ви не побачите їжі, квітів або людей, то ви, швидше за все, глибоко нещасні.

7. Міцність і довговічність матеріалу, з якого виготовлена ​​чашка, – це те, наскільки міцними ви сприймаєте свої стосунки в сім’ї. Одноразова пластикова або паперова чашка? Скло? Найімовірніше, вам тривожно за майбутнє своєї родини. Якщо чашка була у вашій свідомості металевою або фарфоровою, значить, вам нема про що турбуватися.

8. Ваш вчинок характеризує ставлення до людини із питання номер 1.

9. Розмір водойми – це розмір вашого сеkсуального апетиту. Чим «мокріший» спосіб пересування ви виберете, тим більше значення у вашому житті має інтим.

Ви можете проходити цей тест знову та знову з різницею в кілька днів. Справа в тому, що він відображає не якісь базові характеристики вашої особистості, а ваш психоемоційний стан в даний момент.

Джерело

7 незручних речей, які партнер розповість про себе, якщо справді кохає вас

Стартував проект “Оцінка поглинання та утримання вуглецю степовими екосистемами”