8 неромантичних, але чесних ознак добрих стосунків

Поділитися

Відносини – найкращі вчителі у житті.

Романтичні відносини – неймовірний досвід у житті кожної людини. Ми відкриваємо та дізнаємося багато нового про себе, про людей, про те, чого насправді хочемо. Найпарадоксальніше полягає в тому, що хороші і здорові відносини проявляються якраз зовсім неромантично. Можливо, саме тому ми не цінуємо того, що маємо. Адже хочемо, щоби все було «як у кіно».

Ознайомтеся з 8 ознаками добрих стосунків, які не мають нічого спільного з пристрасними поглядами, серенадами під балконом, багатозначними зітханнями та іншим романтичними нісенітницями:

1. Ви не «вантажите» один одного будь-якою нісенітницею.

Ми всі вступаємо у стосунки вже зі своїм багажем знань та досвіду. Багато чого довелося пережити, у багатьох розчаруватися. Це нормально – таке життя.

Було б наївним вважати, що минулий досвід не вплинув на нас. Комусь знадобиться не один місяць, щоб знову навчитися відкриватися і довіряти іншим людям, комусь роки, щоб розповісти про свою заповітну мрію. Тому вже на початку стосунків слід встановити червоні прапорці: ми не тягнемо своє минуле, як зв’язку консервних банок, у теперішні стосунки.

У здорових стосунках люди живуть справжнім. Вони не «вантажать» друга будь-якою нісенітницею. Наприклад, питаннями: «А ти не зраджуватимеш мені, як минулий партнер?» або “О, ти знову біжиш до своїх подружок. Саме так починала моя колишня, і закінчилося все розлученням!”.

Для справжньої близькості та здорових стосунків необхідні не гарні слова та клятви у вічному коханні, а слід відкинути своє минуле та сконцентруватися один на одному.

Те, що було – вже минулося. А нинішній партнер – поряд. Любіть і цінуйте його, а не мучите безпідставними підозрами і здогадами.

2. Ви не заздрите успіхам партнера, а навпаки – радієте і пишаєтеся.

Якщо один із партнерів закушує губу або починає заздрити успіхам іншого – це серйозне попередження щодо перспектив розвитку відносин. У даному випадку або доведеться йому «попрацювати» над собою, або вихід один – попрощатися.

Радіти успіхам іншого, звичайно ж, не так романтично, як слухати хвалебні оди на свою честь, але це дуже важлива складова здорового та міцного союзу.

Звичайно ж, усі ми хотіли б, щоб хвалили і підносили тільки нас. Але добрі стосунки – це коли радієш за іншого більше, ніж за себе. Це показує партнеру, що він улюблений і дуже важливий для вас.

Як тільки навчитеся по-справжньому і всім серцем радіти і пишатися одне одним – ваше кохання розквітне як ніколи.

3. Вам подобається дбати один про одного.

Звичайно ж, похмурим осіннім ранком найбільше на світі хочеться не вилазити з-під теплої ковдри. І ніяк не тягнутися на кухню та готувати сніданок. Не викликає захоплення також миття посуду, прання білизни, прибирання по дому та ще тисячі щоденних справ. Але все це ми робимо заради наших коханих. Навіть якщо нам не подобається сам процес, наприклад, миття посуду – радіємо, що приносимо комусь користь своєю допомогою.

При цьому, звичайно, не слід забувати про себе, щоб не склалася ситуація, коли один із партнерів цілими днями піклується про іншого, а той милостиво приймає допомогу.

4. Ви почуваєтеся комфортно поряд.

У здорових стосунках людей не дратує ваша присутність чи ваші речі. Йдеться не лише про спільне проживання, а й про те, що ви гармонійно поділяєте будь-який простір, не відчуваючи дискомфорту. Хто куди поклав зубну щітку, куди знову подівся пульт від телевізора, де ви тримаєте змінний одяг, – подібні речі ніколи не дратують ні вас, ні партнера.

По-справжньому близька людина близька вам у всьому. Навіть якщо розкидає свої речі, хоч ви сто разів просили її не робити цього. Так, ви бурчатимете час від часу, але, як і раніше, любитимете і будете дорожити партнером.

5. Ви без розуму від своїх коханих, і часто – без причини.

Абсолютно всі відносини проходять через період медового місяця, коли захоплення викликає буквально все, що б не зробив або сказав партнер. А потім починається справжня робота. Будні, втома, рутина…

І тут уже все залежить тільки від вас з партнером: якщо здаєтеся і не прикрашатимете свої будні – життя стане нудним і одноманітним. Тільки у ваших силах перетворити звичайнісінькі речі на веселі пригоди.

Не забувайте: ніхто не прийде і не зробить цього за вас. Наприклад, навіть похід у магазин можна так супроводжувати жартами та розіграшами, що він перетвориться на веселий квест. Так само можна перетворити перегляд кінокомедії на дивані тихим вечором на веселу вечірку вдвох. Купуйте своє улюблене вино, погортайте старі альбоми, згадайте щось веселе – тільки не нудьгуйте!

6. Ви лаєтеся не просто так, а конструктивно.

Просто суперечка та суперечка не на життя, а на смерть – це, як кажуть в Одесі, дві великі різниці. Усі пари іноді лаються і сперечаються. Важливо при цьому слухати та чути одне одного, не принижувати та не переходити на особистості.

Люди, що люблять, ніколи не дозволять собі цього. Для них сварка чи суперечка – лише спроба знайти конструктивне вирішення проблеми. Як правило, вони швидко приходять до консенсусу та миряться. Коли ж стосунки не здорові – суперечки лише поглиблюють прірву між людьми, які зовсім недавно так любили один одного.

Тому замість того, щоб розучувати та співати серенади, краще навчіться терпінню та витримці. Навчіться поважати та слухати свого партнера. Тоді ваші суперечки лише допоможуть вирішити існуючі проблеми, а не перетворяться на справжні битви. До речі, тих, хто виграв у таких поєдинках, не буває, не забувайте про це.

7. Ви завжди підтримаєте одне одного.

Легко і приємно бути поруч із партнером, коли все чудово та всі здорові. А ось коли починаються труднощі – все виглядає вже не так райдужно. Хоч би що трапилося у партнера: операція, похорон близької людини, сварка з батьками, – ви повинні бути поруч і підтримати.

Навіть узяти таку ситуацію: партнер на роботі має корпоративну вечірку. Ви не просто не хочете туди йти, ви всіма фібрами душі чините опір. Так, ви там нікого не знаєте, так, вам буде нестерпно нудно, але ви повинні бути поруч із партнером. Як думаєте, що він відчуватиме, коли всі прийдуть парами, і тільки він (вона) буде на самоті?

Якщо ви завжди поруч – це ознака добрих стосунків. І згодом вони ставатимуть лише краще.

8. Цей день настане: ви, звичайно ж, сконфузитися один перед одним. Ну і що?

Життя – це не кіно. У житті люди ходять у туалет, вкриті бородавками та прищами, набирають вагу та втрачають із роками кубики на пресі. Відбуваються різні конфузи: наприклад, ви можете не стриматись і пустити гази при партнері. Повірте, світ від цього не впаде, і ви не повинні зараз же провалюватися крізь землю. Усі ми – просто люди. Як кажуть: «Принцеси теж какають».

Якщо ви повинні зображати із себе майже божество, якому чужі абсолютно природні функції вашого тіла – який сенс у стосунках?

Здорові стосунки – це ті, у яких люди не бояться бути смішними чи безглуздими. Ми такі, якими народилися. До того ж абсолютно все без винятку!

Отже, любити – це неймовірно здорово та чарівно. Але справжня радість від стосунків приходить, коли минає місяць, потім – рік-п’ять-двадцять, і ви виявляєте, що, як і раніше, дуже сильно любите цю людину і насолоджуєтеся кожним днем, проведеним разом.

Джерело

Залужний – геній. Артилерист з Франківська Ярослав Вакалюк розповів про участь в звільненні Балаклії та Ізюму

12 якостей партнера, який готовий до серйозних стосунків