KUTOVYI презентує другий сингл “Партизани”

Поділитися

Молодий український реп-виконавець KUTOVYI презентує другий сингл, який увійде до майбутнього ЕР “Лютий”. Трек був написаний ще у березні, коли весь народ згуртувався і тримав оборону. Це сильно надихнуло на пісню – присвяту всім українцям.

Я дуже хотів донести аудиторії і надихнути людей на одну думку: всі українці — ментально партизани. Просто кожен веде боротьбу на своєму фронті. Хтось зброєю, хтось інформацією, хтось донатами, хтось волонтерить і т.д. Перша частина треку – це такий-собі сетап. Там пояснюються обставини і що взагалі відбувається. Потім яма, щоб передати як в дуже миролюбній нації запалився вогонь війни.

Трек виходить саме зараз, адже я хочу нагадати, що варто залишатись згуртованими і продовжувати боротися, адже війна ще триває.

Боротьба триває, ми всі повинні бути одним цілим і допомагати військовим хто чим може. Недопустимо зараз “забути” про війну. Ми всі повинні залишатись “партизанами” в душі. На даному етапі такий меседж дуже важливий. І я хотів би, щоб якомога більше людей його почули та дійсно усвідомили. 

Сподіваюся, цей трек зможе підтримати хлопців на передовій. А всім цивільним людям нагадає, що потрібно продовжувати підтримувати, волонтерити, залишатись згуртованими. Бо тільки так ми переможемо, коли будемо всі разом тримати стрій!

Як 100 років тому селяни Тернопільщини лінчували московського запроданця

Долаємо наслідки війни разом: запрацювала група підтримки від Українського ветеранського фонду