Музикант та продюсер з Тернополя Женя Мельниченко презентував кліп “Треба рухатись далі”

Поділитися

В холодній осінній день кілька перехожих облили чаєм тернопільського продюсера та музиканта Женю Мельниченка. Це відбулось на зйомках кліпу «Треба рухатися далі» від проєкту «Женя має совість». За сценарієм, люди на вулиці спершу штовхають хлопця, а потім виливають на нього вміст своїх горняток.

Сам Женя Мельниченко у кліпі постійно носиться зі своєю чашкою, яка викликає у нього ностальгію і спогади про колишні стосунки. Чи відповість він перехожим взаємністю, та що врешті зробить з подарованою чашкою — можна побачити у відеороботі.

«Треба рухатися далі — про стосунки і те, що після них. Якщо вони не складаються, ви розходитесь, то краще не чіплятись за це, а жити далі, працювати над собою. Варто цінувати колишній час в стосунках і залишати гарні спогади. Це як про покійників, або добре, або ніяк», — говорить Женя.

Відео — спільна робота з FM PRODUCTION. Автор сценарію Ігор Чорняк каже, що спершу думали зняти щось просте одним кадром. Але коли він прослухав трек 50 разів на повторі, в нього народилась ідея цього кліпу. Жартує, що тоді мало кров вухами не йшла.

— Коли знімали другу сцену, то лило як з відра, хоч в прогнозі такого не було. Ми везли масовку та техніку своїми машинами. Коли під‘їхали до мосту, зрозуміли, що дороги під міст практично немає, а туди можна було потрапити хіба трактором. Я подзвонив менеджерці Ангеліні, сказав, щоб брала бахіли на всіх. Знайшли, як заїхати, всіх вдягнули в бахіли. Десь близько 2-х годин ми знімали кадри Жені і масовки, як Макс помітив що в кадрі видно, що вся масовка в бахілах. Але це була така крінжатина, що нам сподобалось і ми не перезнімали, — пригадує Ігор Чорняк.

Загалом команда результатом задоволена.

— За такі короткі терміни і такий бюджет ми зняли повноцінну історію, з підтекстом і різними трактуваннями. Це точно крутіше, ніж якби це був занудний лірік одним кадром, — додає Ігор Чорняк.

За кілька днів кліп набрав 10 тисяч переглядів.

Cпівачка Шакіра вирішила красиво сказати “прощавай” футболісту Жерару Піке

Лані приїхали до Тарутинського степу

Колорит і традиції: T.HUTSULS у новому кліпі “Сум вівчара” показали правдивих гуцулів