Сьогодні вранці підступні кацапські вилупки вдарили по житловому будинку у центрі Києва

Поділитися
Фото 2019 року

Сьогодні вранці підступні кацапські вилупки вдарили по житловому будинку у центрі Києва. У цей час у квартирах перебували люди. Наразі 18 осіб дістали з-під завалів. Уже відомо про трьох загиблих, з яких одна жінка була на шостому місяці вагітності.

Будинок попри те, що не перебуває на обліку, має певну архітектурну та історичну цінність.
Зведений на рубежі 19-20 століть чотириповерховий будинок (можливо первісно триповерховий, четвертий поверх додано пізніше у 1900-і роки) поєднував елементи типового зразка київського цегляного стилю та водночас цікаві дрібні ліплені неоготичні деталі.
Збудував його собі, як прибутковий, купець 1-ої гільдії – Іоселіан Іцкович (Йосип Ісакович) Лев. Він був власником фабрики гнутих меблів та металевих виробів на цій же вулиці. Фірма була заснована ще 1871 року. Станом на 1909 рік на фабриці працював 61 робітник. І. Лев свою продукцію постачав Південно-Західній залізниці, Московсько-Києво-Воронізькій, Катерининській та іншим залізницям, управлінням пароплавів та іншим закладам. Магазин тримав на Олександрівській вулиці (зараз – М. Грушевського), 61. Там пропонували: “Величезний вибір всіляких ліжок: складаних та розбірних, умивальників, нічних столиків, садових меблів, залізних та цинкових ванн, оздоблених різними барвами з розкішним живописом, квітами та прикрасами ручної роботи”.
Був старостою однієї з синагог, що стояла неподалік.
Перша світлина 2019 року.

7 типів відео, які цікаві для користувачів соцмереж

Чи можливо побудувати стратегію для медіа в умовах війни?