![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2022/12/320522184_538821801467495_2392564856928940458_n-scaled.jpg)
“Дане прохання громади було аргументовано бажанням відзначати всі свята за астрономічним Григоріанським календарем, спільно зі Святішим престолом та Вселенською Католицькою Церквою, починаючи з Навечір’я Різдва Христового, 24 грудня 2022 року”, — повідомив на своїй фейсбук-сторінці о. Василь Бушко.
14 грудня владика Ніл благословив прохання та надав дозвіл Свято-Преображенській парафії про перехід на Григоріанський календар, повідомляє РІСУ