Маріупольський виконавець Requitir презентує новий трек «Моє море темне» в колаборації з Nastya Lisa

Поділитися

Маріупольський виконавець Requitir презентує новий трек «Моє море темне» в колаборації з Nastya Lisa — сайдпроєктом Анастасії Лисициної, учасниці гурту «Бамбінтон».

Вже традиційно для Requitir цей реліз — чергова життєва історія з музичним вайбом пацанських районів Маріуполя.

Трек «Моє море темне» Requitir почав створювати на емоціях після звістки про вбивство його товариша в Маріуполі у квітні 2022 року. Хлопця застрелили у власному BMW. Відео з цією автівкою артист використав у кліпі на ремікс «Флешбеків». Окрім трагічної історії з приятелем, в тексті також йдеться про ДТП, в яку потрапив Requitir. Словом, це розповідь про двох маріупольських BMWшників, емоційною окрасою якої став вокал Nastya Lisa.

«Я ніколи не припиняла сольну творчість. Мій шлях — ще з часів Юри Бардаша, коли мене знали як Настю Лису, й до сьогодні — продовжується. Про Юру я можу сказати лише те, що він продажна шкура і злодій. Я знаю його багато років: і він, і те що він зробив — це справжнє ЗЛО. В нього син та донька в Україні, а він каже, що «русские — мои братья». Він сам себе закопав, тож я просто не хочу марнувати час на обговорення його нікчемності», — Nastya Lisa про експродюсера.

Позбавлення мандатів проросійських депутатів. Як це має відбуватися за законом

Автори хіта “Окупанту”, гурт MBreeze, презентували новий сингл “В пам‘яті”