Дубай знову планує запустити літаюче таксі

Поділитися

Влада ОАЕ оголосила про відновлення програми літаючих таксі в Дубаї, тепер їх планують запустити до 2026 року: планують обладнати два стартові майданчики для літаючих таксі поруч із найбільш завантаженим міжнародним аеропортом світу. Про це пише AP.

“Із 2017 року Дубай обіцяє запустити літаючі таксі – у місті, де вже є найвищий у світі хмарочос та інші архітектурні дива. Ці обіцянки були озвучені низкою різних посадових осіб і компаній, більшість з яких були приурочені до щорічного Всесвітнього урядового саміту в Дубаї, який цього року розпочався в понеділок”, – пише агентство.

Напередодні про відновлення програми оголосив шейх Мохаммед бін Рашид Аль Мактум у Twitter.

Ціни на аеротаксі “будуть у діапазоні цін на [поїздки на] лімузинах у Дубаї, можливо, трохи вищі”, – сказав державній радіостанції Dubai Eye співробітник Управління доріг і транспорту Дубаї Ахмед Бахрозян.

Управління описує тарифи на аеротаксі “принаймні на 30% вищими, ніж тарифи на [звичайне] таксі”. Мінімальна вартість проїзду в таксі становить близько $3,25, а за кілометр шляху стягується $0,5, зазначає AP.

При цьому партнером програми стане американська венчурна авіаційна компанія Joby Aviation зі штаб-квартирою в Каліфорнії, а не китайські EHang 184 і XPeng X2 або німецька Volocopter, як повідомлялося раніше, пише Економічна правда

Розробки Joby Aviation були представлені на Всесвітньому урядовому саміті в Дубаї 13 лютого, пише AP.

Викрадають не лише пральні машини: як росіяни розграбовують українську культурну спадщину та як її повернути

Співачка ARTEANA і блогер MALIBASH заспівали про кохання