Співачка ARTEANA і блогер MALIBASH заспівали про кохання

Поділитися


Співачка ARTEANA із відомим українським тіктокером та блогером Єгором Malibash презентують трек “Полюбила”.
Для обох артистів цей момент є знаковим: для Malibash – дебютна пісня, а для ARTEANA – перший дуетний трек.
Пісня “Полюбила” була записана у найромантичнішому місті – Парижі. Вона про найсильніше в світі почуття – кохання.

“Коли любов приходить – серце не питає. Це почуття, яке прагне відчути кожен з нас. Воно як повітря, як джерело життя. Сьогодні ми мусимо берегти кохання у своїх серцях, бо тільки воно здатне вберегти нас. Але любов буває різна, іноді вона приносить неймовірне щастя, а іноді робить боляче до сліз. Саме про це наша нова пісня, яку ми вирішили подарувати всім закоханим”, – розповідає ARTEANA.
Єгор Malibash, для якого цей трек став дебютним, ділиться своїми відчуттями: “Для мене дуже важливо, які емоції я відчуваю, занурюючись у всесвіт кохання. Це цілий спектр почуттів не схожих ні на що інше. Все це наповнює нас, надає силу або дарує натхнення. Але іноді кохання змушує робити вибір і головне тут не помилитися. До речі, в творчості так само як і в коханні треба часто робити вибір. Для мене це дуже відповідальний крок, це моя перша пісня і вона дуетна, на мій погляд у нас все вийшло, але оцінку дадуть лише слухачі”.
В цій пісні ARTEANA показала свій потужний вокал який вдало поєднала з етнічними елементами та сучасним драйвовим звучанням.
Український фольклор – частина української ідентичності. А українська народна музична етніка стала новим трендом, яку органічно підхопили українські виконавці нової хвилі, почавши творчі експерименти і переосмисливши народну айдентику, зробивши її стильною та сучасною.

Дубай знову планує запустити літаюче таксі

Що змінить закон “Про нацменшини”?