“Нема такого плану, щоб винищити всю молодь на Львівщині”,- каже начальник львівського ТЦК. Що скажете на це?

Поділитися

Львівщина не є лідером серед областей, де мобілізуються найбільше людей. Також в регіоні успішно виконують план мобілізації та мають достатній резерв.

Про це в інтерв’ю радіо «Львівська хвиля» розповів начальник Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Тіщенко.

«Нема такого плану, як то кажуть, щоб винищити всю молодь на Львівщині. На сьогодні Львівщина не є однією з передових областей, які дали найбільше мобілізаційного ресурсу. Не буду говорити, які далі більше, але там більше населення і вони дали орієнтовно на 20 тисяч більше людей, ніж Львівщина», — пояснив Олександр Тіщенко.

Він додав, що зараз Львівщина є третьою чи четвертою областю за кількістю населення і поставляє мобілізаційний ресурс відповідно до завдання.

«Я не буду розповідати, скільки є у нас на обліку, це таємниця. Але сьогодні ми своє планове завдання виконуємо в повному обсязі. Призовний ресурс і потужності у нас також ще є», — запевнив Тіщенко.

Ось так. Що скажете?

 

Українська греко-католицька церква переходить на новий стиль для нерухомих свят із збереженням чинної Пасхалії (часу святкування Великодня)

Безкоштовна психологічна підтримка: Гаряча лінія МОМ допомагає постраждалим від війни в Україні та за кордоном