Що насправді означає, якщо тебе кидають, видаляють з друзів або блокують у соцмережах

Поділитися

Люди влаштовані так, що їм потрібне спілкування. Навіть якщо ти інтроверт, швидше за все тобі хтось так потрібен. Ми хочемо, щоб нас приймали, любили, цінували. Ми шукаємо стосунків, хоч в сучасному суспільстві і здається, що ми лише робимо все можливе, щоб їх зруйнувати.

Багато ховаються за помилковою безпекою соцмереж, домагаючись лайків і підписників, які створюють видимість, що нас люблять і цінують. Ми блокуємо і видаляємо з друзів тих, хто не погоджується з нами, викреслюючи їх з нашої реальності.

Та так, що тепер і в житті, якщо стикаємося зі складними стосунками, то часто просто зникаємо, пропадаємо безвісти, не відповідаємо на дзвінки та повідомлення, тому що віримо, що так легше.
Але що відбувається, коли ми опиняємося по іншу сторону таких ситуацій? Для багатьох з нас відмова може бути вбивчою. Ми відчуваємо приниження, коли хтось з якоїсь причини більше не хоче бачити нас у своєму житті. Усвідомлення того, що тебе кинули, видалили з друзів або заблокували, заподіює біль. І осад може залишатися на роки, але так не повинно бути.

Коли нас кидають, ми хочемо отримати відповіді, чому так. Ми звинувачуємо себе і хочемо знати, що це говорить про нас. Чи означає це, що ми якісь неправильні?

Якщо вас кинув друг чи кохана, онлайн або в житті, ось, що це насправді означає:

Вас люблять. З вами все гаразд. Ми всі винні тільки в тому, що приймаємо відмову на особистий рахунок, особливо коли оцінюємо себе думкою людей. Вчинки інших людей ніяк з нами не пов’язані. Те, що інші роблять або думають, або як вони ставляться до нас – не пов’язане з нами і не повинно визначати, як ми самі ставимося до себе. Так що ви прекрасні, гарні і гідні любові.

У Скалаті двоє юнаків провалились під лід

Як зрадників будуть позбавляти державних нагород