18 осіб, які успішно пройшли усі етапи конкурсу та дійшли до завершального етапу, рекомендували на службу в об’єднаній штурмовій бригаді Національної поліції України. Незабаром їх направлять на практичне навчання, де вони отримають домедичну, вогневу та тактичну підготовку. Кожен з них готовий вчитися та здобувати новий досвід.
Формування бригади «Лють» триває. Добровольці, які хочуть приєднатися, можуть подати анкету на сайті storm.mvs.gov.ua або через Центри надання адміністративних послуг, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.