На місце події прибули правоохоронці. Вони з`ясували, що зловмисник замовляв через інтернет ніж вартістю 12 тисяч гривень. Він попросив у працівників кур’єрської служби доглянути посилку, а тоді непомітно підмінив товар на дешевий та відмовився від замовлення. Працівники поліції оперативно встановили особу зловмисника. Ним виявився мешканець одного з сіл Скалатьської територіальної громади. Протиправне чоловік скоїв вперше.
За фактом злочину розпочато кримінальне провадження згідно частини 4 статті 185 КК України. Тривають слідчі дії.