Новий кобзар сучасності: співак SHYMAN презентував унікальний трек “Реве Ревучий” про духовну сутність українців

Поділитися

Нещодавно Україна відсвяткувала день народження Тараса Шевченка. Твори Великого Кобзаря актуальні і сьогодні, вони мають потужний голос, віддзеркалюючи сьогодення і даючи віру та силу боронити рідну землю.

Сьогодні співак SHYMAN  презентуdfd  унікальну пісню “Реве Ревучий”, в якій музикант поєднує власну словесну творчість з рядками “Заповіту” Тараса Шевченка, виливаючи переживання українців.

SHYMAN – музикант, гітарист, сонграйтер, який має в своєму репертуарі сильні сингли, став справжнім відкриттям нової української музики. Виконавець творить модерну українську музику, поєднуючи різножанровість та унікальність власного стилю, в якому звучать впливи року, попу та фолку. 

”Реве Ревучий” – це пісня, яка залучає до себе увагу із перших нот. Її бадьорі та потужні звуки не залишать байдужими нікого, хто любить Україну.

Це пісня про людей, що прагнуть справедливості та свободи у власній країні. У пісні звучить голос України, який закликає до єдності та патріотизму. 

”Я молюсь за Україну, незалежну та єдину” – ці слова стали ключовими для SHYMAN у його новій пісні. Він вірить, що сприяти єдності та патріотизму – це одна з важливих місій музикантів сьогоднння. 

Кліпмейкер Олександр Шкурдюк підхопив ідею пісні та запропонував зняти відеокліп  на локації, яка максимально передає стан пісні – це кручі на схилах Дніпра. Саме звідси відкривається панорамний вид на місто-герой, який захоплює дух. А кадри краєвидів, зняті з дрона ще до війни, розкривають всю красу та велич міста.

Майже два століття тому Шевченко передбачив, що може статися, і попереджав нас, ніби янгол-охоронець, через свої вірші. Проте, ми бачимо, що історія повторюється, і це для нас, українців, великий урок на майбутнє.

“Кобзар залишив нам пророчий “Заповіт”, який ми маємо виконувати”, – зазначає SHYMAN.

Флагмани кальянного репу KOVALEVSKiY & RAPHAiL знову порадували прихильників чуттєвим синглом під назвою “Біля дому”

Правоохоронці затримали очільницю Житомирської митниці за отримання систематичних хабарів