СБУ повідомила про підозру тернополянину, який добровільно вступив до лав карального органу рф в окупованій частині Запоріжжя

Поділитися

Служба безпеки зібрала доказову базу щодо чергового колаборанта, який добровільно погодився на співпрацю з ворогом та працевлаштувався у незаконному правоохоронному органі окупантів – «управлінні внутрішніх справ по місту Бердянськ та Бердянському району».

Досудовим розслідуванням встановлено, що під час повномасштабного вторгнення російських військ в Україну 35-річний тернополянин перебував у Бердянську. Після окупації міста росіянами він за власним бажанням приєднався до органів окупаційної адміністрації Запорізької області, обійнявши посаду «помічника оперуповноваженого відділу кримінальної поліції».

Співпрацюючи з окупаційною адміністрацією держави-агресора та її російськими кураторами, так зване «управління внутрішніх справ по місту Бердянськ та Бердянському району» придушує опір і залякує мирних мешканців тимчасово окупованих територій Запоріжжя, застосовуючи репресивні методи та масові переслідування проукраїнських громадян.

На підставі зібраних доказів слідчі СБУ повідомили зраднику про підозру за ч.7 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. За співпрацю з ворогом йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 12 до 15 років.

Викриття та документування протиправної діяльності колаборанта здійснювали співробітники Управління СБУ в Тернопільській області за процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури, повідомляє сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю УСБУ в Тернопільській області

Чверті громадян може знадобитись допомога: як війна впливає на психічне здоров’я українців

Wellboy: ексклюзивне інтерв’ю про історію створення успішного альбому “8 марабу”