Вага такого ліхтаря близько 35 кг, потужність – 400 Вт. Його призначення – виявляти у воді людей, що тонуть.
«На кожному світлодіоді стоїть індивідуальне фокусування оптичної системи, тому завдяки цим багаточисленним оптичним системам всі промені кожного світлодіода, дуже влучно з’єднується в той самий промінь, який нам потрібно, щоб на дистанції 1000 метрів можна було впевнено виявляти «Шахед» вночі і миттєво починати його обстрілювати» – розповів координатор групи Геннадій Сульдін.
Після випробувань волонтери за допомогою спонсорів замовили 60 таких прожекторів в Китаї. Один коштує понад 44 тисячі гривень. Третину з них вже передали повітряному командуванню «Південь», решту ще чекають.
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/347104832_759510819006827_1013056663433836580_n-150x150.jpg)
Японську традицію, яку варто б перейняти українцям
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/Cover-Image-150x150.png)