Stand Up Art House Kyiv в Тернополі 27.06.2023, 11:11 1.7k перегляди ПоділитисяХочеш провести вечір, що назавжди залишиться в пам’яті? Тоді не пропусти найочікуваніший стендап концерт у Тернополі! Таня Фіалка, Дмитро Тютюн та Іван Бонь підготували для тебе найсмішніші жарти та імпровізації! Це стверджують організатори заходу. See more Попередня Австралійський виконавець завітає до Тернополя Наступна 29 червня у столиці відбудеться відкриття виставки “Погляд з того боку”