29 червня у столиці відбудеться відкриття виставки “Погляд з того боку”

Поділитися

29 червня о 18:00 запрошуємо на відкриття мистецького проєкту українського фотографа Алекса Заклецького, польської журналістки Моніки Андрушевської та художника Сергія Захарова.

Виставка “Погляд з того боку” присвячена людям, які перебувають по обидва боки невідомості – полонених і тих, хто чекає на повернення близьких додому. Чимало історій присвячено політв’язням із Криму та Донбасу, з якими родини втратили зв’язок іще 2014 року.

Ви побачите не лише промовисті портрети родичів бранців кремля, полонених росією, викрадених та зниклих безвісти українців, а й особисті речі полонених. Саме вони не дають родинам зневіритися та втратити надію на повернення близьких. У резонанс зі світлинами вплетено графіку Сергія Захарова про його перебування у полоні, що згодом втілилися у графічний роман “Діра”.

“Усі троє авторів почали займатися цією темою незалежно одне від одного, і хоча відправні точки сильно відрізнялися, прагнення задокументувати як власний досвід та стан, так і враження від спілкування з близькими та рідними полонених об’єднали нас у цьому проєкті. Нас єднає бажання донести світу, що у ХХІ столітті, попри всі Декларації про права людини, камлання про “Ніколи знову” та верховенство Права, чиниться кровожерне дикунство часів Третього рейху”, – розповідає про виставку Алекс Заклецький.
Виставка “Погляд з того боку” у Галереї протестного мистецтва Музею Майдану триватиме до 13 серпня.

Вхід вільний.

ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ!

Найближчі укриття можна знайти за адресами:

вул. Липська, 19/7 (2 хв пішки);

вул. Академіка Богомольця, 7/14, літера В (4 хв пішки).

Звертаємо вашу увагу на те, що станція метро “Хрещатик” працює в обмеженому режимі, а частина урядового кварталу залишається перекритою. Для вашої зручності рекомендований маршрут показано на мапі.

Stand Up Art House Kyiv в Тернополі

Як вивести клей з одягу