Liam Fisher випустив кліп “Зброя”, який присвятив своєму синові

Поділитися

Український співак Liam Fisher презентував відеокліп на трек «Зброя», зроблений у колаборації з репером Сашею Чефом. Музична робота, випущена восени 2022 року, отримала екранізацію від популярного кліпмейкера.

Як зазначає виконавець, трек народився під час перших днів вторгнення, несподівано у вирію страшних подій навідалась муза. Зі свого боку друг співака, репер Саша Чеф, проникся композицією та написав свою реп-частину.

«Перші рядки пісні «Зброя» були написані у третій день великої війни, коли ми усією родиною ховались у підвалі. Разом з дружиною та сином ми, як і багато мільйонів українців, стали свідками страшних подій. На даху сусіднього будинку працювали диверсанти, навколо звучали постріли. І у той момент, оберігаючи дитину, народилась фраза «Я їм не відкрию. Синку, я з тобою». Вона була на вустах у тисяч батьків, які оберігали у ті дні своїх дітей», – відверто розповів Liam Fisher.

На питання, чому відеокліп прем’єриться тільки зараз, співак зізнається: через те, що учасники знаходились в різних куточках України та світу довгий час, цю роботу було зробити важко. Проте впевнений, що такі кліпи важливі, адже це наше сьогодення, яке потрібно закарбувати в пам’яті, аби війна не повторилась знову.

Відеороботу на пісню «Зброя» відзняв номінант премії MMusic Awards, відомий український режисер Віктор Скуратовський, який працює з популярними співаками України. За сюжетом, капелан рятує маленьку дівчинку від війни. Основні кадри були відзняті у найзнаковіших містах спротиву Київщини – Бучі та Ірпені.

«Для нас було важливо продемонструвати капеланське служіння. Я з дитинства віруюча людина і капелани, які по факту є військовими священниками, дуже багато роблять для армії. Вони не тільки є духовними наставниками для військових та поліцейських, але активно допомагають у волонтерстві», – прокоментував Liam Fisher.

Продюсером цього кліпу став Євген Поляшенко, він взяв участь у зйомках кліпу, а також є чинним капеланом в Організації ГФ «Капеланський Патруль». З перших днів повномасштабного вторгнення, Євген евакуйовував людей з Бучі, допомагав цивільним та військовим. Саме організація «Капеланський патруль» була однією з перших, хто приїхав з допомогою у Бучу, Бородянку та Ірпінь після звільнення від окупантів.

«Капеланство в Україні – має досить молоду історію. Тільки зараз військові, правоохоронці та цивільні починають глибше розуміти його цінність. Тому я особисто маю бажання його  всіляко підтримувати,та розвивати », – розповів Євген Поляшенко.

Довідка: Liam Fisher – український співак, автор пісень, фіналіст проєкту «Голос країни» на телеканалі 1+1. Свого часу виступав під своїм ім’ям В’ячеслав Рибіков, наразі розпочав кар’єру під новим псевдонімом.

“Соло”: у новій пісні MARIETTA натякнула на прощання з коханим

Не панікувати та зібрати “тривожну” валізу: як діяти під час техногенної катастрофи