Заявники можуть скористатися спрощеною візовою програмою під назвою CUAET (канадсько-українська угода про працевлаштування та подорожі). У її рамках громадяни України можуть податись на безкоштовну гостьову візу строком дії до 10 років, або отримати дозволи на роботу, що дозволять їм працювати в Канаді до 3 років, у порівнянні зі стандартним 6-місячним дозволом, який видають громадянам інших країн.
Як подати заявку на візу до Канади по програмі CUAET
Зареєструйтесь на порталі IRCC (отримайте запрошення).
Після входу в особистий кабінет, необхідно заповнити онлайн форму на отримання візи “Apply for a visitor visa, transit visa or a study permit”
Далі на електронну пошту має надіслати повідомлення про необхідність здачі біометричних даних.
Після успішної здачі біометрики, заявнику повинен прийти лист “Original Passport Request”. Його потрібно роздрукувати та йти з ним до візового центру на вклеювання візи.
Візовий центр Канади надає послуги лише особам, які отримали інструкцію зі збору біометричних даних. З цим листом можна записуватися на здачу біометричних даних по електронній пошті Canada_registration@vfshelpline.com.
Здебільшого на отримання паспорта з канадською візою слід очікувати в середньому два тижні.