Концерт коміка і пародиста Юрія Великого відбудеться у Тернополі 17 вересня

Поділитися

17 вересня у Тернополі ПК “Березіль” відбудеться виступ Юрія Великого – найкращого українського коміка-пародиста. Його гострий гумор став потужною зброєю в антиросійській пропаганді. З лютого 2022 артист взяв участь у понад 200 благодійних концертів для військових та волонтерів. Серед них – сольні концерти в Києві, Дніпрі, Кам’янському, Черкасах та Одесі, які розпочали благодійний тур Україною з програмою “ДУШЕВНО, ПО-ДОМАШНЬОМУ”. Частина коштів від усіх концертів в турі буде направлена на купівлю дронів та пікапів для військових. На сьогодні вже зібрано понад 170 000 грн. На зібрані кошти були придбані дрони, які так потрібні нашим захисникам, та передані в підрозділ аеророзвідки 135 батальйону.

Юрій Великий – гуморист, пародист, людина-емоція, буря, просто божевілля. Його пародії набирають мільйони переглядів та розлітаються на цитати й підтримують українців у найважчі часи.  Перша пародія на Лукашенка була записана в бомбосховищі через 4 дні після початку повномасштабного вторгнення – 28 лютого. І понеслося – Путін, Соловйов, Кива, Кадиров, Пригожин, українські політики та військові – від президента Зеленського до Буданова. До речі, буквально днями на ютьюб каналі Юрія Великого стало вже 1 000 000 підписників – це підтримка усієї України та українців за кордоном!
3 ПРИЧИНИ ПІТИ КОНЦЕРТ ЮРІЯ ВЕЛИКОГО:
Неперевершений пародист, якого любить вся країна.
Потужний заряд гарного настрою та ЖИТТЄВОГО ПОЗИТИВУ
Можна не тільки гарно провести час, та й взяти участь у допомозі ЗСУ

ЩО: Концерт Юрія Великого з програмою “ДУШЕВНО, ПО-ДОМАШНЬОМУ”!
ДЕ: Палац культури “Березіль”
КОЛИ: 17 вересня 2023 початок о 18:00
КВИТКИ: https://bit.ly/VelykiyTernipil

На Тернопільщині військові контррозвідники СБУ затримали посадовця районного військкомату, який пропонував ухилянтам “відкосити” від мобілізації через вступ до одного з місцевих вищих закладів освіти

За рік 361 ветеранський бізнес отримав підтримку від Українського ветеранського фонду