Любіть Україну, як сонце любіть

Поділитися

Українсько-чеська співачка Kristin Kravets в дуеті з артистом Хтось Із Заходу запрем’єрили ще одну пісню з майбутнього альбому «Душа класиків»

«Любіть Україну!» – патріотичний вірш Володимира Сосюри, який є своєрідною поетичною сповіддю. Саме на цей вірш Kristin Kravets представила новий трек.

«Піснею я хочу продовжити закликати кожного українця пам’ятати про своє коріння. При кожній можливості возвеличувати палку любов до своєї Батьківщини. Любити і цінувати свій рідний український край», – поділилася артистка

Слова пісні описують увесь поетичний образ рідної неньки України, її неймовірну красу та велич.

«Низький уклін українському письменнику Володимиру Сосюрі за патріотичний вірш. У цей важкий час для України в котрий раз показуємо, що тоді і зараз ми – сильний, мужній, талановитий народ. Люди, які вміють любити і цінувати, боротися за своє», – додала співачка

«Capricho árabe» – композиція, яка взята за музичну основу нового треку. Один з найвідоміших творів іспанського гітариста та композитора Франциско Тарреги, який був створений у далекому 1892 році. Наповнений екзотичною атмосферою та витонченими мелодійними лініями.

Варто відмітити, що довгий період команда співачки шукала родичів Володимира Сосюри, щоб отримати дозвіл на виконання його вірша. В кінці літа вдалося знайти родину, згодом Kristin Kravets планує поділитися ексклюзивним інтерв’ю з родичами Володимира Сосюри.

Скоро Kristin Kravets планує випустити EP-альбом «Душа класиків», де буде показана українська поезія з шматочками музики видатних композиторів в сучасному modern-pop звучанні.

Які підсумки конференції “Crimea Global. Understanding Ukraine through the South”?

Любава презентувала пісню “Тату” і присвятила її всім українським батькам